Milá Zuzko,
knížky došly v pořádku. Ale to co mám teď doma… Jak jsem psala, po přečtení ukázky to začalo. Momentálně mám byt totálně rozbordelený. Všude mám všechno, zdatně zaplňuji popelnice, zítra vyvážejí, zase bude kam sypat. Netušila jsem, co se mi do mého malého, zdánlivě úpravného bytečku vešlo. A ještě nejsem u konce, jestli kdy budu. Když jsem malomyslná, chodím se pokochat do skříně v předsíni, kam se mi podařilo uskladnit i kufr, šicí stroj a vysavač - z ložnice - zóny partnerství. Až mi hrklo, a nedivím se, že jsem bez partnera. A včera po čistce knihovny, mj. též část partnerství- po vyházení knih které se též týkaly oblasti navazování vztahů a bylo jich asi 15 kg, jsem objevila zapadlé fotky před 5ti lety!!! Ze vztahu, který byl nezdravý a jsem ráda že nakonec skončil. A taky jsem tam měla titul Sto roků samoty. No mazec.
A finance a s tím spojené papíry a minulost, to je kapitola sama pro sebe.
Jsem 14 let rozvedená a mám také ještě artefakty z manželství…
Jak já sama si umně zasekala život. Neuvěřitelné.
Takhle jak o tom píšu, a procházím s každým kusem svůj život, musím vypadat jako totální zoufalec , ale jsem velká optimistka. Cítím, že to je ta správná cesta.
Jo, a knížky typu- jak najít toho správného už si nekoupím!!!
Mockrát děkuji za motivaci, Vaše kniha mě pěkně probrala .
Mějte pěkné dny. Soňa.
Soňa

Dobrý den, paní Zuzanko,

pořád se chystám Vám napsat - tak konečně....

Knížku jsem obdržela v pořádku, moc děkuji a musím se přiznat, že ačkoliv nejsem veliká čtenářka,/ většinou usínám, lítají mi myšlenky atd/, tak tu Vaši knížku jsem přečetla opravdu  jedním dechem a uvědomila si spoustu věcí, např.

- Mám vždy neuvěřitelně radostný pocit, když jdu s pytlem odpadků, vlastně se mi svým způsobem uleví, že se zbavuji přebytečných věcí. Až jsem si někdy o sobě říkala, zda nejsem nějaká ulítlá.....

- Jsem šťastná, když mám uklizeno, mám takový zvláštní pocit z čisté domácnosti - hned se mi snad i lépe dýchá.

- uvědomila jsem si, jak  spoustu věcí dělám vlastně intuitivně, např. žádné složenky v červené peněžence...

Je toho mnoho, co by se dalo napsat, ale určitě mnoho věcí "mezi nebem a zemí" funguje.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně úspěchů a radostí ve Vašem životě.

Ivana

Dobrý den,

kniha došla v pořádku. Je velmi pěkně psaná, jednoduše tak, abych si člověk zapamatoval hodně věcí již po prvním čtení. Vzala jsem si ji na dovolenou, abych se opravdu připravila na očistu svého bytu i života 🙂 V těchto dnech jsem také skončila zaměstnání, takže změn se chystá opravdu hodně.
Jsem ráda, že knihu mám. Myslím, že jsem si neobjednala knihu já, ale kniha si objednala mě. Už ji má také slíbenou kamarádka, která si svými rodinnými sbírkami a dědictvím po pra (pra) rodičích trochu přitěžuje ve svém běžném životě.
Oceňuji možnost být mezi prvními čtenáři, kteří budou svůj život ladit k lepšímu dle zásad s Feng Shui. Už ten název "Osvoboďte se" dodává energii.
Děkuji.

Romana

Knížka dorazila v pořádku. Nečtu ji, spíš studuji, některé věci jsem už udělala před její koupí, ale je spousta dalších, které by mě opravdu nenapadly. Děkuji, moc mi pomáhá.

Milena

Dobrý den, Zuzko ,

je neuvěřitelné, co se dělo po nastěhování do našeho nového bytu. Abychom mohli mít někde uklizený prostor, tak jsme narychlo sestavili nábytek a také zaplnili knihami, které s sebou vozíme a které i naši rodiče měli ve své knihovně. Do všech koutů jsem dala sůl, pouštěla relaxační hudbu. Pak najednou manžel přišel s informací, že mu budou rušit práci a že ho bolí koleno, naše fenka onemocněla, v autě něco prasklo a já dostala zánět spojivek.  Tak jsem znovu vzala Vaši knihu do ruky a tam jsem to objevila. Nebudete věřit, co jsem nakonec našla v sekci  hojnosti. Knihy Zločin a trest, Ivan Hrozný, Trosky. Okamžitě  šly tyto knihy z domu! Vaši knihu mám stále po ruce.  Mockrát děkuji, protože kdybych si knihu neobjednala, tak bych se nedověděla tak zásadní informace o uspořádání věcí v bytě.
Přeji hezký den
Věra 

10958809_451331598381695_8874302498791484083_n (1)

Tak takhle knížka mě opravdu dostala! OSVOBOĎTE SE S FENG SHUI od Zuzky Adam je naprostá pecka.

Už ji mám celou přečtenou. Šlo jak po másle! Zuzka knížku napsala naprosto skvěle. Je jako pro mne stvořená - přímá, jasná a tak praktická, že tohle už jsem fakt dlouho neviděla. Zuzko obrovské DĚKUJI! Se ségrou jsme fakt velké čtenářky 🙂

Nějak jsem to cítila, že to, kde člověk žije, má vliv na jeho život. Ale že až tak!!!!!! Panebože, že jsem se to nedozvěděla už dřív. Mnohem dřív. Navíc poznání, že Feng shui nás dokáže podpořit ve spokojeném životě... že to vlastně člověk nemusí hrnout všechno jenom osobním rozvojem, myšlenkami, akcí, poznáváním sebe sama... ... ale že může poskládat nábytek, vyhodit milion let nepoužívané věci, smazat emaily ( já teď udělala čistku - z 15000 mailů od r. 2007 mám v doručené 385 a ještě půjdou...) a  věnovat víc času přítomnosti než minulosti v podobě různých zbytečných lapačů pozornosti (fotky, různé cetky, poznámky, knížky, dárky, oblečení... je toho kotel, co nás vrací k tomu, co BYLO). A navíc ta SYMBOLIKA... tu knížku si fakt přečtěte. Pokud vás nadchne aspoň z půlky jako mě, tak uvidíte, že se budete moct pochválit a říct si, že nyní už jen knížky nečtete, ale praktikujete z nich skoro každou stránku (a to nepřeháním). Za mě Osvoboďte se s Feng shui patří mezi TOP 3 knížky, které jsem četla. Děkuji!!!!

Zlatka

Dobrý den, Zuzko,

kniha je bezva, ještě ji nemám celou přečtenou. Bonusy už šly stáhnout - děkuji.

Začala jsem prohlídkou domu, jeden větší úklid po stěhování a po podobné knížce už byt zažil, ale stále jsou tady ještě nějaké kouty a hlavně papíry a fotky, které je ještě nutno probrat....

Právě včera jsem sestře psala, vchod je pěkný - nové dveře, jak vejdu, tak chodba je uklízená, byt mi voní, často spaluji vonné tyčinky. Místnost, kde je oblast hojnosti- tam je obývák a ten je uklizen, ani jsem si nepřevezla starý nábytek, je tam hodně volného prostoru. Tak sakra, kde dělám chybu, že jsem půl roku bez práce? A kde mám penízky? Je pravda, že kariéra mi zasahuje ještě do synova pokoje a ten nebývá vždy uklizen.... ale nechci mu dělat hlavně na stole pořádek.

Po přečtení asi poloviny knížky jsem si  říkala: časopisy- ty nemám (manžel ano, ten si schovává rybaření), ale podívám se, co mám tady ve dvou šanonech- ty jsou ale umístěné v jiné oblasti... No a našla jsem tam papíry z hodně bývalé práce, kde majitel zkrachoval a asi 8 zaměstnancům nám dluží stále ještě 50tisíc Kč... no tak ty šly hned do pytle pro odvoz papírů. Vůbec jsem netušila, že jsem si něco takového schovala- a proč? Ale už je to pryč.

Takže věřím, že jakmile půjdu přesně opět podle knížky, tak určitě něco najdu- co je nutné vyhodit a rozproudím vše 🙂

Knížka se velice hezky čte a příběhy jsou také úžasné!

Děkuji, věřím, že se ještě uvidíme na nějakém semináři

Přeji pěkný den a skvělé ohlasy na knížku

 

Dáša
Dobrý den, Zuzano,
zdravím Vás a přeji vše dobré. Zároveň také gratuluji k Vaší knize, čtu ji podrobně a uvědomuji si spoustu oblastí ve svém životě, které mi dříve ani nepřišly k zamyšlení, takže VELKÉ DÍKY!! Já jsem se s “hadrem" v ruce už narodila a úklid je jednou z mých nejoblíbenějších činností, přesto však objevuji nové a nové oblasti…a mám co uklízet, zaplať Pánbůh!
Kateřina

11390078_999341656751860_4925716108607733303_n

Dakujem, Zuzka, za krasny darcek.
Kniha je nielen krasna a motivujuca, ale hlavne plna napadov, ako si urobit zivot krajsi, uspesnejsi a ako ho naplnit laskou. Dakujem.

Janka

Zdravím všechny,
já už uklízím druhý týden téměř v kuse, kde se podívám, něco na mne vypadne. A co je sranda, nakazila jsem tím  i přítele, on - zarytý sysel papíru - uklízí v práci na pracovním stole a mne se ptá, co kam má dát. Vůbec jsem to nečekala!
Co jsem udělala: vytřídila asi 50 kg papírů, časopisů a starých knih a hlavně jsem uklidila i po vztahu, který skončil před více jak šesti lety, zbylo mi pár suvenýrů ze společné dovolené a květina v květináči. Tak jsem si znova prožila rozchod a tu bolest a omluvila se kytce, že musí do popelnice, jinak ze nezačnu nový vztah tak, jak chci. A je mi líp, už to ani nebolí.
A také jsem si všimla, že jsem víc ohebná, normálně jsem se líp předklonila, dala jsem ruce mnohem níž, než kdy jindy. Paráda! Já úplně zapomněla na to, co mám zasyslené po všech koutech a to ještě není všecko, další várky budou následovat. Třeba pozůstalost po prastrýci, co už není asi 13 let a stále zakopáváme o jeho věci a knihy...
Tak hodně štěstí všem, jsem zvědavá, co přijde po takovém tornádu!

Zuzka

Krásny deň, Zuzanka. Ďakujem mnohokrát za skvele napísanú knižku, ktorá je nádherná,zrozumiteľná a povzbudzuje ma neustále k akcii. Už druhý týždeň upratujem do hĺbky svoj byt a vyhadzujem všetko nepotrebné, čo mi neslúži a cítim sa pri tom skvele. Doma je iná energia, vôňa, spím oveľa lepšie a mám skvelý oslobodzujúci pocit, keď prechádzam jednotlivými miestnosťami a to som ešte neskončila. Mám v hlave ešte veľa nápadov, čo ešte podniknem, vylepším a veľmi sa na to teším. Ďakujem,prajem nádherné dni a ešte veľa tvorivej energie. S láskou Libuša
Libuša

Kniha měla takový úspěch, že už ji nemám! Půjčila jsem ji kamarádce a jejímu manželovi, kteří byli na ni tak natěšení, že jsem neodolala. Dnes mně kamarádka volala, že její manžel si udělal pořádek ve skříni a vyhodil některé staré věci. Už se těším, tento týden mi ji má vrátit. Chce si ji taky koupit. Zatím díky za inspiraci.

Táňa

Dobrý deň, Zuzka,

chcem ešte raz poďakovať za knihu, tá sa mi veľmi páči. Už je prečítaná a aj niekoľko krokov je za mnou.
Všetko sa začalo ešte Vašimi videami v minulom roku, na ktoré som náhodne natrafila na internete keď som chcela vedieť bližšie info o Feng Shui. Na základe Vašich rád som si zaviedla denník. Vyhádzala som polovicu mojej skrine s oblečením, v zóne partnerstva som mala kyticu suchých ruží ešte od bývalého partnera, ktorá poletela rovno do koša, zaviedla som symboliku dvoch. Dala som soľ do miestností na vyčistenie priestorov a vyupratovala všetky kúty v byte, ktoré mi mamina dovolila 😀
Sama som bola prekvapená, ako rýchlo prišla zmena, no do DVOCH týždňov som sa spoznala s úžasným človekom podľa mojich predstáv 🙂 Sme spolu šťastní a momentálne po pol roku riešime svoje bývanie, kde na Vaše rady určite nezabudnem 🙂
Veľká vďaka Vám Zuzka a želám veľa veľa úspechov 🙂
S pozdravom
Peťa

Velmi pekne dakujem,
preluskala som uz vela knih o Feng Shui, ale tato ma nakopla.
Naklusala som do obchodu a kupila 16 kg soli, pozerali na mna ako na blazna.
Este zhanam nejake plastove nadoby a potom sa hadam zacnu diat veci.
Poriadok uz robim, polovicu veci som vyhadzala.
Dufam, ze po velkom tresku najdem este manzela doma a psov v bude (nie naopak).
Pekny den.

Kveta
Dobrý den,

moc děkuji za knihu. Přistála mi do rukou zcela na čas, jak se říká: ve správný čas a správnou chvíli. Můj život se za poslední 2 roky velmi změnil a současně jsem více prohloubila i celkové vnímání. I když mě k tomu zavedla tragédie, dnes se na vše dívám jinýma očima a jsem moc ráda, co jsem se naučila. Nyní upravuji svůj dům i kancelář. Pořád jsem se neměla ke krabicím plným věcí. A jen jsem se připravovala, kdy začnu. Pak jsem objednala Vaši knihu, ihned jsem se do ní začetla a pochopila spousty věcí, proč se tak děje. Knihu nemám ještě dočtenou, ale probíhá u mě velké vyhazování věcí, aby si můj byt i já sama udělala prostor a uvolnilo se vše, co se má uvolnit. Jsem ráda za Vaši knížku a myslím, že to není konec Feng Shui v mém životě. Ráda bych se naučila mnohem více.

Přeji krásný sluníčkový den.

 

Markéta

11328855_10153283365278444_586308996_n

Pozdrav z Finska

Soňa

Dobrý den, Zuzko, knížka přišla  v pořádku.

Moooc děkuji.
Jen jsem se začetla a musela hned uklízet a vyhazovat a maminka, která bydlí s námi, tak se pustila do toho se mnou, pak se přidaly i děti. Syn chce dnes pokračovat jeho pokojíčkem, super. No a jsem hodně zvědavá, jestli se mému partnerovi uleví, protože na jeho půlce ve skříni byly papíry před rozvodem a exekuce na ex manžela. Co jsem mohla, to jsem okamžitě spálila a zbytek nachystala bývalému manželovi.
Iveta

Ano, děkuji moc, kniha dorazila a s radostí se na ni vrhám, zjišťuji, že měnit svoji realitu lze i v obráceném gardu, že nemusím nutně začínat od svého nitra.

Táňa

Krásný večer,

kniha dorazila v pořádku, děkuji.

Jsem asi v půlce "čtení" a pozvolna, ale někdy zase rychle, přetvářím svůj domov.

Mám několik knih o Feng Shui, ale vaše kniha je napsaná jednoduše, srozumitelně ... řekla bych, pro normálního člověka:-D

Ze své zkušenosti nejvíce praktikujeme, ale jak kdo, aktivaci sektorů bohatství a vztahů:-) a na zbývající se pozapomíná, ale musí být v harmonii všechny sektory, aby to fungovalo v celém prostoru ... venku i uvnitř ...

Děkuji za knížku, je plná inspirace.

S láskou a radostí

Milena
Zuzanka, knihu som dostala v poriadku a hneď som sa do nej začítala..... až do konca!

V ten večer som nemohla zaspať a stále mi chodilo po rozume, čo musím zajtra spraviť 🙂

Mám pocit, že som na tú knižku čakala roky a som šťastná, že sa ku mne dostala.

Veľké a  úprimné ĎAKUJEM 🙂 ............určite sa ešte ozvem.

Prajem všetko najlepšie.

Hela

Dobrý den, paní Zuzanko, dostala jsem knihu v pořádku. Děkuji, je to sice "husté" a jak se znám, coby "dúchodce - šetřílek", třeba to bude ještě někdy využitelné. Zlehka jsem už začala, ale uvědomuji si, že mi to bude asi trvat déle, mám toho k vyhazovu až až. Žiju totiž sama v rodinném domku a tam
se toho vejde ! Navíc, dcera bydlí s rodinou v bytě a vše co nepotřebují, si odklá-
dají u mě, s tím, že budou asi stavět a využijí to tam. A to je ten největší kámen
úrazu, plný sklep, vlastně základ všeho. Ještě jednou děkuji za knížku, je v ní
spoustu poučení, pro nás, dříve narozených. Přeji Vám osobně hodně úspěchů
a pohody.

Blanka
Děkuji, kniha dorazila v pořádku a je úžasná.
Věcná, jednoduchá a přehledná. I ti, co o FENG SHUI nemají ani potuchy,
rozumí tomu, co tam píšeš a kupodivu to i berou.
Dana
Dobrý den,

ano, knížka v pořádku přišla, čtu ji jedním dechem (odbíhám dýchat ještě k dětem, takže předýchávám a čtu opravdu každou volnou chvilku.
A nejen že čtu, ale začínám praktikovat. Moje heslo zní: "Já s tím zatočím!" Jsme s manželem křečci, takže některé věci mají mezipřistání v krabici na půdě, ale spousta a spousta jich míří k novému majiteli či rovnou do popelnice (upozorňuji, že jsme snad nikdy nic nevyhodili, tak je to obrovská změna). S půdou zatočím také, s tou nejvíc - po základním průvanu domem.
Zatím jde vše pomalu, ale je to tak dobře, protože máme alespoň možnost změny lépe vnímat a také přijímat (obzvlášť manžel změny nesnáší, asi proto, že ještě žádnou skoro nikdy sám neudělal a já se na jeho věci netroufám ani podívat, je to jeho soukromí). Je vtipné, jak takový jeden jediný uklizený šuplík v kuchyni zahýbá celou rodinou 🙂
Největší problém máme se vstupem do domu - celý dům postupně rekonstruujeme a vstup je až poslední v řadě, takže nejdříve za 1-2roky. Teď přes něj např. jezdíme s kolečkem, jsou tam stará rozbitá okna, oloupané dveře, popraskané lino. Přemýšlím o nějakém provizorním řešení, ale počkám si na nějaký signál, že je to dobrý nápad.
Ještě bych Vám ráda napsala, že jsem měla velký problém s uklízením a skloubením trávení času s dětmi a v práci. Řešila jsem, "jak na to", ale nic mi nepomáhalo. Už jsem uvažovala i o paní na úklid (i když to, co bych při mateřské vydělala, bych dala za úklid). Jakmile jsem viděla Vaše webináře a uvědomila si, že nás naše prostředí tak moc ovlivňuje, stal se zázrak a já nejen uklízím - ke všemu s radostí, ale vyklízím a najednou se ta uklizená místa "sama" udržují uklizená nebo si třeba i malé děti po sobě začaly uklízet, čímž je výsledek tuplem zaručen.
Webináře pro mě jsou takové plané řeči (bez urážky - zajímaví lidi, trocha reklamy na ně - což nezazlívám, jen se to opakovaně špatně poslouchá), dobře se poslouchají právě při úklidu. Stejně si poslechnu vždycky i další:)
Ale knížka je perfektní, jasná, stručná, návodná. Na pokračování bych si ráda zajela osobně - na Váš seminář či kurz.
A to jsem chtěla původně napsat: "Ano, knížka došla."
Mějte se krásně a posílám kousek krásné energie z našich uklizených částeček domu 🙂

Martina

Vaši knihu jsem už vylovila ze své poštovní schránky a teď s nadšením zjišťuji, kolik práce nás všechny doma ještě čeká.

Jitka
Moc děkuji za krásnou knížku. Přečetla jsem zatím pár stránek a je přesně taková, jak jsem si ji představovala. Váš přístup je úplně jiný, než se kterými jsem se kdy setkala.
Iva

Dobrý den, Zuzano,

knihu jsem obdržela a děkuji za ni. Pomalu ji pročítám a snad se dostanu i k uskutečnění očistných akcí. Přiznám se, že nyní je pro mě na prvním místě zahrada a pobyt venku (pracuji v kanceláři). Přes léto si udělám "harmonogram" a pak se pustím do očisty. No a když bude deštivé léto, tak to bude i dříve. Kniha je velice dobře a srozumitelně napsána. Mám doma již více knih s touto tématikou, ale ta Vaše je napsána opravdu jednoduše a jasně. Jen více takových publikací. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.

Iva
Dobrý den,

kniha dorazila a již ji četla téměř celá rodina. Já se tím řídím celý život, ale manžel nemá pro to pochopení.

Děkuji vám také za úžasné čtení, na které se vždy velice těším.

Ludmila
Dobry den, Zuzano! Mockrát děkuji, knížka dorazila a již jsem začal i číst. Zatím jsem moc spokojený a líbí se mi (aspoň to tak vypadá), že kniha není jen o tom, jak rozmístit zóny a nábytek, ale také obecně o energii a i jiných aspektech!
Vojtěch
Dobrý den, děkuji za zeptání, kniha dorazila. Vlastně jsem trochu zapomněla, že jsem si ji objednala a tak potěšila o to více. Pro začátek mi sice přináší trochu trable, vím, že mám před sebou hodně práce s naším bytem a začínají mi víc a víc vadit "černé kouty", ale na druhou stranu mi kniha pomůže v nové cestě. A na to se těším.
Brońa

Milá Zuzanko,
kniha došla v pořádku,děkuji.
Něco o Feng Shui již vím, ale přesto mi něco říkalo,že Vaše kniha bude vhodně doplňovat mé dosavadní znalosti, které jsem zatím důsledně neuplatňovala.
Zatím jsem na začátku knihy a vypadá to,že moje volba byla správná.
Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré a hodně lásky.

Lenka
Hezký den,
knihu jsem dostala v pořádku a moc děkuji. Začínám dělat opravdu velký průvan.
Ani jsem netušila, kolik nepotřebných věcí se tu válí. Ještě jednou děkuji.
Marie

Nic praktičtějšího jsem nikde nenašla, ihned jsem realizovala v domě.

Lenka

Dobrý den, Zuzi. Knížka přišla hned začátkem týdne, pořád si v ní čtu, je super. Děkuju moc. V poslední době jsem se nějak zasekla a z té knížky jde tak úžasná energie, že jsem se hned pustila do akcí. Rozmístila misky se solí, vyhodila pár krámů, ale hlavně staré, prošlapané, děravé boty. Až pak mi došel ten symbol- ty boty by mě už nikam nedonesly- nikam nejít v životě, zaseknout se na místě... Včera jsem se pustila do virtuálního nepořádku a smazala 240 e-mailů. Skvělý pocit, že když si dá člověk jasný cíl, tak se splní. Měla jsem tedy cíl vymazat 170 mailů, ale pak jsem se do toho ponořila a šlo to úplně samo. Super zážitky a pocity. Čistší hlava, probouzení s dobrou náladou, paráda. Budu pokračovat, je to radost. Děkuju moc za knížku a mějte se krásně 🙂

Petra
Milá paní Zuzano. Váš včerejší webinář s J.V.Čmolíkem byl velmi podnětný. A Vaši knihu OSVOBOĎTE SE S FENG SHUI doporučuji každému. Vede k hlubokému zamyšlení se nad našimi životními prioritami a postoji - jaký život žijeme, s kým, zda-li jsme šťastni, proč si potřebujeme vytvářet ochrany v podobě tuku...a kdy již přijedou popeláři, aby všechen ten nepořádek i mentální zmatek vyvezli! Kdo ji koupí-NEPROHLOUPÍ!  Děkuji za ni!
Jana

ANO. Knihu mám. Na obálce nebylo moje jméno, tak jsem si myslela, že patří do knihovny Národního ústavu duševního zdraví. Pracuji totiž v podatelně. Domluvila jsem se s knihovnicí, že si ji nejdřív přečtu. Po přečtení se do té knihovny opravdu dostane. Dobrá reklama ne? 🙂

Katka

Dobrý den,
knížku jsem nejenže dostala, ale mám ji už přečtenou - během dvou dnů.
Protože zatím bydlím u matky, než dostanu městský byt, beztak jsem opět začala třídit banánové krabice a stále mám co vyřazovat, něco jsem darovala atd.
Myslím, že knížka je hodně užitečná a do nového bytu si rozhodně nebudu donášet staré nepotřebné věci.
Díky moc.

Jarča

Dobrý den. Knížka došla v pořádku a už ji mám rozečtenou. Omlouvám se,že jsem se neozvala. Začínám se podle ní řídit. To co v ní je psáno, mi dává smysl a poprvé se těším na úklid 🙂 Děkuji,že jste ji napsala a že jsem měla možnost si ji koupit. Srdečně zdravím

Kubinová

Dobrý den, paní Zuzano,

kniha ke mně doputovala a já ji přečetla. Nyní čtu podruhé a postupuji podle ní, čeká mě plno práce a jsem připravena ji zvládnout.
Děkuji a jsem s pozdravem
Hana

Dobrý deň, Zuzana.
Knižku som dostala v poriadku a  okamžite som ju začala čítať. Tým že veľa cestujem za svojimi klientami po Slovensku, stala sa mojou každodennou spoločníčkou. Je úžasne napísaná,
otvárajú sa mi nové obzory čistenia života cez rekonštrukciu bytu pomocou FENG SHUI.
Budem Vás určite informovať, čo sa bude so mnou diať počas prace s vašou teóriou.
Ďakujem za Vás nápad spísať všetko, čo Vám funguje, a takou úžasnou formou.
Majte sa pekne.

Maria

Anooo, už ji začínáme praktikovat.

Díky díky díky.

Zuzko, už několik podobných knížek mám doma, krásných, barevných, ale ta Vaše je jak dělaná pro nás. Srozumitelná a jednoduchá. Perfektní návod do praxe.

Ať se daří Vám i Vašemu "děťátku"

Evinka

Děkuji, knihu jsem dostala, je skvělá a hned jak jsem se začetla, tak mě motivovala dělat úpravy a změny doma. Feng Shui znám a praktikuji už roky, ale stále se dá objevovat něco nového, a tak mi i tato kniha  přinesla novou inspiraci. Děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.

Milena

Dobrý den.

Ano, kniha došla v pořádku a já nestačím běhat do kontejneru. Už se těším, až ho vyvezou, abych mohla pokračovat. Prozatím mám vymalovaný a kompletně uklizený obývák a zítra je na řadě kuchyň. Skříně jsem uklidila právě tedˇ.

Děkuji moc a přeji v životě vše dobré 🙂
Jitka